Leonidas Universitate – magazinul de unde a început povestea faimoaselor praline belgiene Leonidas în România.

Leonidas Universitate de 23 de ani pe piața

Coeur metal 12 praline inimioare

Explorați Dragostea cu Coeur Metal 12 Praline Inimioare

Descoperă Coeur Metal 12 Praline Inimioare, cadoul perfect pentru a-ți exprima iubirea. Aceasta cutie metalica rafinata include 12 praline de ciocolată, fiecare în formă de inimă, simbolizând pasiunea și afecțiunea.

Calitate Superioară: Fiecare pralină este o combinație de ciocolată premium și umpluturi delicioase, oferind o experiență gustativă de neuitat.

Ambalaj Elegant: Cutia metalică în formă de inimă nu doar protejează pralinele, dar este și un suvenir minunat al momentelor dulci.

Cadoul Ideal: Perfect pentru Ziua Îndrăgostiților, aniversări sau orice moment special, “Coeur Metal 12 Praline Inimioare” este modul ideal de a spune “Te iubesc”.

Livrare Rapidă: Comanda ta va fi expediată rapid, asigurându-ne că surpriza ta dulce ajunge la timp pentru orice ocazie specială.

Alege “Coeur Metal 12 Praline Inimioare” pentru a celebra dragostea în cel mai dulce mod posibil.

5 în stoc

Leonidas Romania – magazinul de unde a început povestea faimoaselor praline belgiene Leonidas în România, acum 22 de ani.

Explorați Dragostea cu Coeur Metal 12 Praline Inimioare

Zahăr, masă de cacao, unt de cacao, LAPTE praf integral, ALUNE DE PĂDURESMÂNTÂNĂ, sirop de glucoză, UNT (LAPTE), MIGDALEUNT anhidru, LAPTE condensat îndulcit, nucă de cocos mărunțită, zahăr invertit, alcool, umectant (sorbitol), arome, dextroză, NUCI, sirop glucoză și fructoză, fructe confiate (portocală, pepene), sirop sorbitol, miere, biscuite (GRÂU (GLUTEN), OUĂ), orez expandat, căpșune, pudră de cacao, vișine, MIGDALE amare, băutură vegetală de MIGDALE (MIGDALE, zahăr, maltodextrină, SOIA, antioxidanți (ascorbil palmitat), agent antiaglomerant (oxid de siliciu)), invertazică, FISTIC, cafea, zmeură, conservanți (sorbet de potasiu), fragmente de boabe de cacao prăjite, anhidru de grăsime din lapte, xylitol, concentrat suc de zmeură, regulator aciditate: acid citric, merișor, SUSAN. Coloranți (sfeclă roție, extract de soc, annatto, curcumină, complex de clorofilă cupru, caramel), coajă de portocală, amidon de GRÂU, ananas, sare, concentrat suc de lămâie, lămâie, agenți de creștere (bicarbonat de sodiu, carbonat de amoniu, condimente, albuș de OU, concentrat de fructe, sare Guarande, pectină, oțet balsamic, busuioc. Marzipanul căpșună” conține agent de colorare: carmin. Ciocolată neagră (min. 54% cacao), Sao Tome ciocolată neagră (min. 72% cacao), ciocolată cu LAPTE (min. 30% cacao), ciocolată albă.

Se păstrează la loc uscat și răcoros, la o temperatură între 15⁰C – 18⁰C. Produs în Belgia.