Leonidas Universitate – magazinul de unde a început povestea faimoaselor praline belgiene Leonidas în România.

Leonidas Universitate de 23 de ani pe piața

Pandoro Rață cu portocală la cutie 750g, Borsari

Pandoro Rață cu Portocală la Cutie 750g, Borsari – O Delicatesă de Sărbători cu Arome Rafinate!

Cu Pandoro Rață cu Portocală la Cutie 750g de la Borsari, veți aduce în casa dumneavoastră o combinație rafinată între tradiția pandoro-ului italian și prospețimea aromei de portocală. Acest produs este pregătit cu grijă și atenție de meșterii cofetari de la Borsari pentru a vă oferi o experiență culinară unică și inconfundabilă.

Leonidas Romania – magazinul de unde a început povestea faimoaselor praline belgiene Leonidas în România, acum 22 de ani.

Caracteristicile principale ale acestui Pandoro includ:

• O greutate generoasă de 750g, perfectă pentru a împărți cu familia și prietenii sau pentru a adăuga o notă festivă mesei de sărbătoare.
  • Pandoro proaspăt și pufoasă, coaptă cu măiestrie pentru a asigura gustul autentic și plăcut al prăjiturii italiene tradiționale.
  • Delicata aromă de portocală, care adaugă o notă de prospețime și rafinament, transformând fiecare mușcătură într-o experiență delicioasă.
  • Ambalaj elegant și atractiv, care face acest Pandoro cu portocală la cutie și mai potrivit pentru a fi oferit ca un cadou special sau pentru a decora masa festivă.

Pandoro Rață cu Portocală la Cutie 750g, Borsari este alegerea ideală pentru a vă răsfăța și impresiona familia și prietenii în timpul sezonului sărbătorilor. Savurați fiecare felie cu plăcere și bucurați-vă de magia gustului și a tradiției italiene în confortul casei dumneavoastră. Acest pandoro reprezintă o combinație perfectă între dulceața pandoro-ului clasic și prospețimea portocalelor, oferindu-vă o experiență culinară inedită și memorabilă.