Regleta 5 praline cu snur de martisor

Rigleta cu 5 praline este un ambalaj transparent ce conține 5 praline delicioase, variind între ciocolată albă, cu lapte sau neagră.

Este potrivită fie pentru a fi oferită ca un cadou plăcut copiilor, fie pentru a fi savurată rapid de tine.

Este important de menționat că imaginea este cu titlu de prezentare și că pralinele și culoarea ambalajelor pot varia în realitate.

Rigleta cu 5 praline se prezintă sub forma unei cutii transparente ce adăpostește un total de 5 praline fine de ciocolată belgiană Leonidas.

Fiecare pralină este delicat plasată într-o cupă de hârtie specială pentru a-și păstra forma și aromele distincte.

Ambalajul din plastic transparent este elegant încheiat cu o fundă de culoare caracteristică Leonidas, aducând o notă de rafinament și exclusivitate întregii prezentări.