Biscuiti cu fulgi de ciocolata BIO 100g

Savurați biscuiții cu fulgi de ciocolată de la La Biscuiterie Namuroise, deliciul perfect pentru amatorii de dulce. Cu o textură crocantă, acești biscuiți sunt idealii pentru orice moment de răsfăț. Excelenți singuri sau în deserturi complexe, aduc o notă de eleganță fiecărui răsfăț culinar. Descoperiți acum gustul unic belgian al colecției noastre.

Descoperiți biscuiții cu fulgi de ciocolată de la La Biscuiterie Namuroise, un răsfăț suprem pentru iubitorii de dulciuri. Fiecare mușcătură dezvăluie echilibrul perfect între textura crocantă și dulceața ciocolatei, transformând acești biscuiți în alegerea ideală pentru momentele de indulgență. Perfecti pentru a fi savurați singuri sau ca parte a unui desert sofisticat, biscuiții noștri cu fulgi de ciocolată sunt un must-have pentru orice ocazie specială sau pentru a adăuga o notă de lux zilnicului. Explorați colecția noastră și lăsați-vă tentați de gustul autentic belgian.

Ingrediente: făină de GRÂU, UNT, zahăr, fulgi de ciocolată 6% (zahar din trestie de zahăr, pastă de cacao, unt de cacao), gălbenuș de OU, sare, vanilină. Poate conține urme de NUCI și SOIA. Valori nutriționale: 1978,33 kj/ 473,55 kcal, grăsimi 27,4g din care acizi grași saturați 17,91g, carbohidrați 51,03g din care zaharuri 23,74g proteine 5,72g, sare 0,24g