Biscuiti cu sare si branza Comté BIO 100g

Descoperiți biscuiții cu brânză Comté de la La Biscuiterie Namuroise, un deliciu artizanal pentru cunoscători. Cu o textură perfect crocantă și aroma profundă a brânzei Comté, acești biscuiți sunt alegerea ideală pentru aperitive sau ca parteneri ai vinurilor selecte, adăugând un strop de sofisticare fiecărei ocazii.

Savurați biscuiții cu brânză Comté de la La Biscuiterie Namuroise, o combinație rafinată de gusturi autentice. Acești biscuiți artizanali sunt perfecți pentru iubitorii de savoare intensă, combinând textura crocantă cu aroma bogată a brânzei Comté. Ideal ca aperitiv sau pentru a însoți o selecție de vinuri fine, acești biscuiți aduc o notă de eleganță oricărei mese.

Ingrediente: făină de GRÂU, brânză (Comté 30%), UNT, OUĂ, sare.

Poate conține urme de NUCI și SOIA.

Valori nutriționale: 1787,41 kj/ 429 kcal, grăsimi 28,68g din care acizi grași saturați 18,69g, carbohidrați 28,66g din care zaharuri 1g proteine 14,05g, sare 0,52g.