Biscuiti cu unt sarat si caramel BIO 100g

Descoperiți biscuiții cu unt sărat și caramel de la La Biscuiterie Namuroise, un deliciu belgian unde dulceața caramelului se împletește armonios cu sarea fină.

Perfect crocanți, acești biscuiți oferă o experiență gustativă unică, ideală pentru a acompania cafeaua sau ceaiul. Savurați această combinație excepțională de gusturi și texturi, care adaugă o notă de lux și rafinament oricărui moment al zilei.

Savurați combinația desăvârșită de dulce și sărat cu biscuiții cu unt sărat și caramel de la La Biscuiterie Namuroise. Fiecare biscuit este o operă de artă culinară, în care untul de cea mai bună calitate se întâlnește cu nuanțele intense și dulci ale caramelului, creând un echilibru perfect între gusturi. Aroma bogată de caramel este îmbrățișată delicat de textura crocantă a biscuiților, iar adăugarea de sare accentuează și mai mult profunzimea gustului.

Ingrediente: făină de GRÂU, UNT, zahăr, cremă de caramel, gălbenuș de OU, sare, vanilină. Poate conține urme de NUCI și SOIA.

Valori nutriționale: 1962,21 kj/ 469,61 kcal, grăsimi 26,92g din care acizi grași saturați 17,72g, carbohidrați 51,02g din care zaharuri 21,96g proteine 5,82g, sare 0,26g.