Biscuiti Palais Namurois BIO 100g

Explorați sortimentul exclusiv de biscuiți de la La Biscuiterie Namuroise, unde tradiția belgiană se întâlnește cu ingrediente selecte pentru o experiență gustativă de neuitat. Fie că preferați biscuiții clasic cu unt și caramel sau pe cei inovațivi cu speculaas din Hasselt, colecția noastră variată satisface toate preferințele. Perfecți pentru orice moment al zilei, biscuiții noștri artizanali adaugă o notă de rafinament cafelei sau deserturilor. Descoperiți calitatea superioară și gustul autentic belgian cu fiecare mușcătură de la La Biscuiterie Namuroise.

Descoperiți sortimentul nostru de biscuiți de la Le Palais de Namurois – La Biscuiterie Namuroise, o selecție premium care promite să încânte papilele gustative ale celor mai rafinați iubitori de dulciuri. Fiecare biscuit este o capodoperă artizanală, fabricată cu pasiune și măiestrie în inima Belgiei, folosind rețete tradiționale și ingrediente de cea mai înaltă calitate

Ingrediente: făină de GRÂU, zahăr, UNT, OUĂ, sare, praf de copt, vanilină.

Poate conține urme de NUCI și SOIA.

Valori nutriționale: 1782,83 kj/ 425,15 kcal, grăsimi 19,25g din care acizi grași saturați 12,61g, carbohidrați 57,27g din care zaharuri 26,97g proteine 5,7g, sare 0,38g.