Biscuiti sarati cu trufe BIO 100g

Descoperiți biscuiții cu trufe de la La Biscuiterie Namuroise, perfecți pentru iubitorii de lux culinar. Cu o infuzie de 4% ulei de trufe, acești biscuiți crocanți elevă orice moment cu aroma lor sofisticată. Excelenți ca snack premium sau ca pereche pentru vinurile selecte, adaugă un accent de rafinament fiecărei experiențe gastronomice. Alegeți calitatea și distincția cu biscuiții noștri artizanali cu trufe.

Savurați biscuiții sărați cu trufe de la La Biscuiterie Namuroise, o adevărată delicatesă pentru cunoscătorii de gusturi sofisticate. Infuzați cu 4% ulei de trufe autentic, acești biscuiți artizanali îmbină rafinamentul trufelor cu crocanța irezistibilă, oferind o experiență culinară de neuitat. Ideal ca gustare de lux sau ca acompaniament pentru selecții de vinuri fine, acești biscuiți aduc un strop de eleganță la orice masă. Fabricați cu ingrediente de înaltă calitate, biscuiții noștri cu trufe sunt un must-have pentru orice moment special sau pentru a adăuga o notă de distincție zilei dvs.

Ingrediente: făină de GRÂU, UNT, OUĂ, ulei de trufe 4%, sare. Poate conține urme de NUCI și SOIA.

Valori nutriționale: 1801,54 kj/ 432,14 kcal, grăsimi 28,03g din care acizi grași saturați 16,29g, carbohidrați 37,4g din care zaharuri 1,3g proteine 7,57g, sare 2,16g.