CANA PENTRU CEAI DIN CERAMICA CU PERETI DUBLI SI INFUZOR DIN INOX KATI LOTUS

Kati este o cana de ceai aparte: nu are toarta, pentru ca peretii dubli din ceramica pastreaza ceaiul fierbinte in interior si temperatura ambientala in exterior. De asemenea, infuzorul din otel inoxidabil care o insoteste simplifica procesul de infuzare, ca sa iti lase timp sa te bucuri in voie de aroma ceaiului si de cana ta Kati.

Perfecta pentru dimineti zen.

Capacitate: 350 ml
Material ceramic
Poate fi folosita in cuptorul cu microunde si in masina de spalat vase
Dimensiuni cana (inaltime x diametru capac): 13x9cm
Dimensiuni cutie cana: 9.5x9cm baza, 15cm inaltimea

2 în stoc

Perfecta pentru dimineti zen.

Capacitate: 350 ml
Material ceramic