CADOU Figurin─â colorat─â Castor 75 grame, cu model de s─ârb─âtori, cu c─âciuli╚Ť─â ╚Öi snowboard, la comenzi online de 190 lei

Ciocolata tartinabila neagra 300 g

Pentru iubitorii cremei de ciocolata neagra. Crema de ciocolata neagra Leonidas, o combinatie delicioasa si fina.

2 în stoc

Pasta tartinabila dark cacao, fara ulei de palmier.

Ingrediente: zahar, ulei vegetal: turnesol, pudra de cacao (17,5%), unt de cacao, emulsifiant: lecitina de soia, extract de cacao. Poate contine urme de nuci si lapte.

Valori nutri╚Ťionale medii la 100 g: energie 2367 kJ (569kcal), gr─âsimi 39g (acizi gra╚Öi satura╚Ťi 7g), carbohidra╚Ťi 46g (zaharuri 45g), fibre alimentare 6g, proteine ÔÇőÔÇő4g, sare 0,1g.

A se pastra la loc racoros, uscat si ferit de lumina: 17┬░C – 24┬░C.

A se consuma cel mai bine ├«nainte: vezi ambalaj. Separarea uleiului poate avea loc ├«n mod natural ├«ntre 17┬░C – 24┬░C; A se pastra departe de caldura, lumina directa a soarelui si intr-un loc racoros si uscat. Zaharul nu provine din Belgia.