Colomba umpluta cu fistic 750g , Brontedolci

Panettone cu Fistic 750g: Deliciu Artizanal cu Crema de Fistic (40%) și Glazură de Ciocolată Albă. Aluat dospit natural, moale, cu fistic și zahăr, ideal pentru iubitorii de arome fine. O combinație perfectă de texturi și gusturi, pentru o sărbătoare a simțurilor.

Stoc epuizat

Descoperă Panettone Artizanal cu Fistic – 750g: Aluat Dospit Natural și Umplut cu Pastă de Fistic și Zahăr, Încoronată cu Glazură de Ciocolată Albă și Fistic ].Savurează un aluat extraordinar de moale, plin de cremă bogată de fistic cu 40% conținut real de fistic , oferind un festin de arome autentice.

Panettone cu Fistic: Delicatesă Artizanală cu Cremă de Fistic și Glazură Crocantă de Ciocolată Albă. Bucură-te de textura sa unică, moale și aerată, umplutură generoasă de cremă de fistic și bucățele crocante de fistic , pentru o experiență gustativă de neuitat.