Coș Cadou Exclusiv Leonidas – Selecție Rafinată de Ciocolată Belgiană

Perfect pentru cadouri de sărbători, apreciere sau pentru a aduce un strop de lux în viața de zi cu zi, Coșul Cadou Exclusiv Leonidas este alegerea ideală pentru a impresiona prin calitate și gust.

Explorați rafinamentul ciocolatei belgiene autentice cu Coșul Cadou Exclusiv Leonidas, o combinație perfectă de gusturi și texturi sofisticate, gândită special pentru a încânta orice iubitor de ciocolată. Acest coș elegant include:

1. Ballotin Leonidas (125g): Acest pachet prezintă o selecție minunată de praline belgiene, fiecare cu gustul său unic și textura sa irezistibilă. Descoperiți varietatea de arome și meșteșugul autentic în fiecare pralină Leonidas.
  2. Regleta cu 6 Bile Leonidas: Un set de bile de ciocolată, fiecare cu umpluturi surprinzătoare și delicioase, perfecte pentru a oferi o experiență de degustare plină de surprize și plăcere.
  3. Mini Tableta Leonidas (75g): Savurați gustul intens și pur al ciocolatei belgiene cu această mini tabletă, care este ideală pentru a completa orice moment al zilei cu o notă de dulceata.
  4. Aranjamente Hand-Made: Fiecare coș este aranjat manual cu grijă și atenție la detalii, asigurând o prezentare elegantă și personalizată. Aranjamentele variază, fiecare fiind unic și creativ conceput.