CUTIE CU 10 PIRAMIDE DE CEAI PETITE RIBBON JUBILEE

NOU! EDITIE LIMITATA

Tea Forte lanseza o noua colectie cu prilejul a cinci ani de colaborare cu Gradina Botanica din New York (NYBG). Jubilee Collection reuneste cele mai bune colectii din trecut cu o selectie de amestecuri comemorative jubile. O gama larga de ceaiuri si tizane din plante se alatura unei recolte organice de ingrediente aromate selectate din colaborarile: Jardin, Fleur, Soleil si Paradis. Toate amestecurile din Colectia Jubilee sunt certificate USDA Organic si Kosher.

Aceasta colectie contine o combinatie perfecta de ceai pe care il poti savura cu familia si cu prietenii tai. Colectia contine: ORCHID VANILLA (ceai negru), STRAWBERRY HIBISCUS (ceai oolong), CHERRY BLOSSOM (ceai verde), JASMINE GREEN (ceai verde), WILDFLOWER HONEY CITRUS (ceai verde), PEACH BLOSSOM (ceai alb), VANILLA ROSE (ceai alb), CHAMOMILE CITRON (ceai din plante), HIBISCUS BLOSSOM (ceai din plante), MANGO CITRON ( ceai din plante).

NOU! EDITIE LIMITATA