Leonidas Universitate – magazinul de unde a început povestea faimoaselor praline belgiene Leonidas în România.

Leonidas Universitate de 23 de ani pe piața

CUTIE CU 4 PIRAMIDE CEAI PETITE TEA TREE WARMING JOY

Patru infuzii sub forma de piramida reunite sub un ambalaj fermecator. Ideal pentru a fi agatat in bradul de sarbatori sau pentru un mic cadou de sezon.

Dimensiuni: (LxlxH) 8.5x4x17cm
Greutate produs: 14g

Sortimente de ceai incluse:

Cherry Marzipan (ceai verde, fructe), Raspberry Ganache(ceai negru, zmeura, ciocolata), Sweet Orange Spice (ceai negru, portocale), ), Winter Chai (rooibos, condimente)

1 în stoc

Leonidas Romania – magazinul de unde a început povestea faimoaselor praline belgiene Leonidas în România, acum 22 de ani.

Dimensiuni: (LxlxH) 8.5x4x17cm
Greutate produs: 14g

Sortimente de ceai incluse: