Easter Delight Gift Set: Chocolate Figurines & Mug

Lollipop Paste 35g, Leonidas

Nuga 100g, Leonidas

Cana ceramica ,Leonidas

Descoperă pachetul nostru special de sărbătoare: ‘Easter Delight Gift Set: Chocolate Figurines & Mug’, care combină eleganța cu dulceața autentică belgiană. Acest set exclusivist include o cană personalizată Leonidas, perfectă pentru a savura băutura ta caldă preferată, însoțită de nuga fină Leonidas, care adaugă o notă de rafinament oricărui moment de relaxare.

Completați experiența gustativă cu un lollipop tematic de Paște și selecte bucăți de ciocolată belgiană, ambele pregătite să îți încânte papilele gustative.

Fie că este vorba de un cadou pentru cineva drag sau un răsfăț meritat pentru tine, ‘Easter Delight Gift Set: Chocolate Figurines & Mug’ este alegerea perfectă pentru a te bucura de sărbătoarea Paștelui cu un strop de lux belgian