Inima 9 praline carton cu snur de martisor

Cutia “Inima 9 praline carton cu snur de mărțișor” de la Leonidas aduce un cadou dulce și simbolic pentru sărbătorirea dragostei și a primăverii.

Acest pachet conține nouă praline belgiene de înaltă calitate, selectate cu grijă, prezentate într-o cutie decorativă cu forma inimii, completată cu un snur de mărțișor, simbol al norocului și reînnoirii. Este un cadou ideal pentru a împărtăși bucuria și aprecierea cu cei dragi.

În luna iubirii, Leonidas îți oferă ocazia de a sărbători cu dulceață prin “Inima 9 praline carton cu snur de mărțișor”.

Această cutie specială conține o selecție de nouă praline belgiene, fiecare reflectând măiestria ciocolatierilor Leonidas în arta confecționării pralinelor.

Prezentate într-o cutie cu forma unei inimi, aceste delicatese sunt gata de a fi dăruite persoanei iubite sau prietenilor, venind acompaniate de tradiționalul snur de mărțișor, pentru a aduce noroc și fericire. Este un gest dulce care spune “te iubesc” în cea mai elegantă și gustoasă manieră.