Colomba cu capsuni si cirese negre 1kg, Brontedolci

Panettone cu bucăți de căpșuni și cirese negrre se scufundă într-un aluat dulce și moale. Deasupra, o glazură prețioasă de ciocolată albă și picături de ciocolată neagră.

Bucăți ispititoare de căpșuni și cirese se îmbină armonios într-un aluat dulce, pufos și incredibil de moale. Pentru finalizare, desertul este încoronat cu o glazură rafinată de ciocolată albă, îmbogățită cu picături seducătoare de ciocolată neagră, creând o experiență gustativă de excepție și un festin vizual. Acest deliciu este conceput să satisfacă chiar și cele mai exigente papile gustative, reprezentând alegerea perfectă pentru momentele de răsfăț culinar.