CADOU Figurin─â colorat─â Castor 75 grame, cu model de s─ârb─âtori, cu c─âciuli╚Ť─â ╚Öi snowboard, la comenzi online de 190 lei

Tableta de ciocolata neagra nibs 100g

Tableta de ciocolata neagra cu fulgi din boabe de cacao (100g)

2 în stoc

Tableta de ciocolata neagra cu fulgi din boabe de cacao (100g)

Tableta ciocolata neagra cu boabe de cacao prajite – ingrediente: masa de cacao, zahar, buc─â╚Ťi de boabe de cacao pr─âjite (5%), unt de cacao, emulsifiant: lecitina de soia. Cu ciocolata neagra (min. 54% cacao). Poate contine urme de nuci, lapte ╚Öi gr├óu.

Valori nutri╚Ťionale medii la 100 g: energie 2203 kJ (527kcal), gr─âsimi 33g (acizi gra╚Öi satura╚Ťi 20g), carbohidra╚Ťi 44g (zaharuri 41g), fibra alimentara 10g, proteine ÔÇőÔÇő6g, sare <0,1g.

A se pastra la loc racoros, uscat si ferit de lumina: 15┬░C – 18┬░C.

A se consuma cel mai bine înainte: vezi ambalaj.