Tableta de ciocolata neagra nibs 100g

Tableta de ciocolata neagra cu fulgi din boabe de cacao (100g)

În stoc

Tableta de ciocolata neagra cu fulgi din boabe de cacao (100g)

Tableta ciocolata neagra cu boabe de cacao prajite – ingrediente: masa de cacao, zahar, buc─â╚Ťi de boabe de cacao pr─âjite (5%), unt de cacao, emulsifiant: lecitina de soia. Cu ciocolata neagra (min. 54% cacao). Poate contine urme de nuci, lapte ╚Öi gr├óu.

Valori nutri╚Ťionale medii la 100 g: energie 2203 kJ (527kcal), gr─âsimi 33g (acizi gra╚Öi satura╚Ťi 20g), carbohidra╚Ťi 44g (zaharuri 41g), fibra alimentara 10g, proteine ÔÇőÔÇő6g, sare <0,1g.

A se pastra la loc racoros, uscat si ferit de lumina: 15┬░C – 18┬░C.

A se consuma cel mai bine înainte: vezi ambalaj.