Ballotin Mini, 4 praline ciocolata alba

Ballotin-ul contine 4 sortimente diferite de praline Leonidas. Gustul desavarsit al acestora va va oferi o experienta senzoriala deosebita. Ballotin-ul poate fi accesorizat cu o panglica eleganta de culori diferite.

Mini ballotin-ul cu design discret si rafinat este ideal pentru a surprinde fara motiv pe cineva drag.

Disponibil in culorile alb si rosu, mini ballotin-ul este potrivit si pentru a fi oferit marturie sau martisor.

Dimensiuni 7,5 x 3,5 x 3cm.