Ciocolata lapte tartinabila cu alune 300 g

Pentru iubitorii cremei de ciocolata lapte. Crema de ciocolata lapte Leonidas cu pasta de alune, o combinatie delicioasa si fina.

În stoc

Pasta tartinabila alune, fara ulei de palmier.

Ingrediente: zahar, alune (30%), ulei vegetal: turnesol, pudra de cacao, unt de cacao, lapte praf integral, emulsifiant: lecitina de soia, aroma naturala de vanilie. Poate contine urme de nuci.

Valori nutri╚Ťionale medii la 100 g: energie 2311 kJ (555kcal), gr─âsimi 36g (acizi gra╚Öi satura╚Ťi 7g), carbohidra╚Ťi 50g (zaharuri 47g), fibre alimentare 2g, proteine ÔÇőÔÇő7g, sare 0,2g.

A se pastra la loc racoros, uscat si ferit de lumina: 17┬░C – 24┬░C.