Classique ballotin 500g ~ 32 praline asortate

Descoper─â ballotinul Classique, o adev─ârat─â explozie de arome! Acest ballotin irezistibil con╚Ťine 500g (aproximativ 32 de praline) din cele mai fine arome ╚Öi delicii, perfecte pentru o degustare plin─â de satisfac╚Ťie.

Alege acest moment special pentru a te conecta cu cei dragi ╚Öi a savura ├«mpreun─â experien╚Ťa unic─â oferit─â de pralinele Leonidas. Fiecare pralin─â este o ├«nc├óntare pentru sim╚Ťuri, cu creme variate precum: crem─â de unt, ganache, crem─â pralin├ę, caramel, crem─â de cu lichior, ├«mbr─âcate ├«n ciocolat─â alb─â, neagr─â sau cu lapte.

Ballotin-ul este ├«nso╚Ťit de o pung─â de cadou ╚Öi h├órtie de m─âtase, iar imaginea este cu titlu de prezentare, variind astfel pralinele ╚Öi panglica ├«n func╚Ťie de disponibilitate

Diversitatea si multitudinea pralinelor Leonidas regasite in acest ballotin vor dezmierda simturile celor dragi. Acest ballotin generos este ideal pentru a imparti momente de bucurie impreuna cu persoanele iubite.

Dimensiuni 15×9,5×7 cm

Hârtie ambalaj