CADOU Figurin─â colorat─â Castor 75 grame, cu model de s─ârb─âtori, cu c─âciuli╚Ť─â ╚Öi snowboard, la comenzi online de 190 lei

Tableta de ciocolata cu lapte si alune 100g

Cea mai vanduta si cea mai placuta dintre variante, tableta de ciocolata cu lapte si alune Leonidas se remarca prin continutul de cacao de peste 30%, iar gramajul iti permite sa o imparti si cu prietenii.

1 în stoc

Tableta ciocolata lapte cu alune – ingrediente: zahar, lapte praf integral, unt de cacao, masa de cacao, alune (8%), emulsifiant: lecitina de soia, aroma naturala e vanilie. Cu ciocolata cu lapte (min. 30% cacao, min. 22% materie uscata lapte). Poate contine urme de gr├óu.

Valori nutri╚Ťionale medii la 100 g: energie 2296 kJ (549kcal), gr─âsimi 34g (acizi gra╚Öi satura╚Ťi 18g), carbohidra╚Ťi 51g (zaharuri 48g), fibre alimentare 3g, proteine ÔÇőÔÇő8g, sare 0,2g.

A se pastra la loc racoros, uscat si ferit de lumina: 15┬░C – 18┬░C.

A se consuma cel mai bine înainte: vezi ambalaj.