Bara Nuga Ciocolata si Migdale 100g

Bara nuga Leonidas, o gustare delicioasa cu crema moale de nuga, cicolata si migdale.

2 în stoc

Nuga moale de ciocolata. Ingrediente: migdale, zah─âr, sirop de glucoz─â, ciocolat─â neagr─â 17% (mas─â de cacao, zah─âr, unt de cacao. Con╚Ťine min. 55% cacao), zah─âr invertit, miere, albu╚Ö, p├óine nedospit─â (amidon din cartofi, ulei de m─âsline). Cel mai bine ├«nainte: vezi ambalaj.

Valori nutri╚Ťionale medii/100g: energie 2,024kJ (481kcal), gr─âsimi 23g (acizi gra╚Öi satura╚Ťi 4,7g), carbohidra╚Ťi 61g (zaharuri 44g), proteine ÔÇőÔÇő8,4g, sare 0,03g.