CADOU Figurin─â colorat─â Castor 75 grame, cu model de s─ârb─âtori, cu c─âciuli╚Ť─â ╚Öi snowboard, la comenzi online de 190 lei

Ciocolata lapte tartinabila alba 300 g

Pentru iubitorii cremei de ciocolata lapte. Crema de ciocolata alba Leonidas, o combinatie delicioasa si fina.

2 în stoc

Pasta tartinabila Manon, fara ulei de palmier, cu ciocolata albă, automatizată cu cafea.

Ingrediente: zahar, ulei vegetal: turnesol, pudra de cacao, unt de cacao, zer praf (lapte), alune (2%), ciocolata albă (1%) (zahăr, unt de cacao, lapte praf integral, zer din lapte, emulsifiant: lecitina de soia, extract de vanilie), arome, emulsifiant: lecitina de soia. Poate contine urme de nuci.

Valori nutri╚Ťionale medii la 100 g: energie 2361 kJ (566kcal), gr─âsimi 35g (acizi gra╚Öi satura╚Ťi 6g), carbohidra╚Ťi 55g (zaharuri 58g), fibre alimentare 0g, proteine ÔÇőÔÇő4g, sare 0,2g.

A se pastra la loc racoros, uscat si ferit de lumina: 17┬░C – 24┬░C.

A se consuma cel mai bine ├«nainte: vezi ambalaj. Separarea uleiului poate avea loc ├«n mod natural ├«ntre 17┬░C – 24┬░C; A se pastra departe de caldura, lumina directa a soarelui si intr-un loc racoros si uscat. Zaharul nu provine din Belgia.