Lollipop Koala ciocolata lapte 35g

Acadele reinventate de către Leonidas. Aceste delicioase acadele de ciocolata în forma de urs, oferă un moment de distracţie şi amuzament pentru micii pofticiosi

Acadea Koala, ciocolata cu lapte

Ingrediente: zahăr, lapte praf integral, unt de cacao, masă de cacao, emulsifiant: lecitină de soia, arome: aromă naturală de vanilie, coloranți: complexe cuprice de clorofilă, ciocolata cu lapte conține cel puțin 33% materie de cacao, lapte minim 22%.

Valori nutriționale medii la 100 g: energie 2.328 kJ (558kcal), grăsimi 34g (acizi grași saturați 21g), carbohidrați 54g (zaharuri 51g), proteine ​​7,3g, sare 0,22g.

A se pastra la loc racoros, uscat si ferit de lumina: 12°C – 20°C.

A se consuma cel mai bine înainte: vezi ambalaj.

Informații suplimentare

Culoare panglică