Lollipop panda ciocolata alba 35g

Acadele reinventate de către Leonidas. Aceste delicioase acadele de ciocolata în forma de urs, oferă un moment de distracţie şi amuzament pentru micii pofticiosi

Acadea urs Panda ciocolata alba. Ingrediente: zahăr, unt de cacao, lapte praf integral, masă de cacao, emulsifiant: lecitină de soia, arome: aromă naturală de vanilie. Ciocolata alba conține cel puțin 28% materie de lapte minim 22%.

Valori nutriționale medii la 100 g: energie 2.411 kJ (575kcal), grăsimi 37g (acizi grași saturați 22g), carbohidrați 54g (zaharuri 53g), proteine ​​6,2g, sare 0,21g.

A se pastra la loc racoros, uscat si ferit de lumina: 12°C – 20°C.

A se consuma cel mai bine înainte: vezi ambalaj.

Informații suplimentare

Culoare panglică