Tableta ciocolata neagra cu zmeura 100g

Tableta ciocolata neagra cu 54% concentratie cacao cu zmeura

Tableta ciocolata neagra cu 54% concentratie cacao cu zmeura

Tabletă de Ciocolată Neagră 54% Cacao cu Zmeură – O Delicatețe Gustativă Plină de Aromă și Intensitate

Descoperă plăcerea subtilă a ciocolatei negre cu o concentrație de 54% cacao, îmbogățită cu arome vibrante de zmeură. Această tabletă oferă o experiență de degustare echilibrată, combinând gustul intens al ciocolatei negre cu prospețimea fructului zmeură.

• 54% Cacao pentru O Aromă Bogată: Ciocolata neagră cu 54% cacao oferă o aromă bogată, cu note subtile de amărui și o textură catifelată care se topește delicat în gură.
  • Bucăți Delicioase de Zmeură: Adăugarea de zmeură aduce o explozie de prospețime și dulceață în fiecare mușcătură. Bucățile de zmeură adaugă o textură suculentă și o notă acidulată, complementând perfect ciocolata neagră.
  • Armonie Perfectă între Amărui și Dulce: Gustul profund al ciocolatei negre se îmbină minunat cu aroma vibrantă a zmeurii, oferind o armonie echilibrată între amărui și dulce.
  • Ambalaj Elegant și Pratic: Ambalajul atrăgător completează experiența gustativă, transformând această tabletă într-un delicios cadou sau într-o plăcere personală rafinată.
  • Ideală pentru Iubitorii de Ciocolată Neagră: Dacă iubești ciocolata neagră și apreciezi aromele intense și proaspete, această tabletă cu zmeură va fi o alegere perfectă pentru tine.

Bucură-te de fiecare mușcătură din această tabletă de ciocolată neagră cu 54% cacao și zmeură, și lasă-te încântat de combinația subtilă a gusturilor. Comandă acum pentru a experimenta această delicioasă armonie între ciocolată și fruct!

Tableta ciocolata neagra cu zmeura – ingrediente: masa de cacao, zahar, zmeura (5%), unt de cacao, emulsifiant: lecitina de soia. Cu ciocolata neagra (min. 54% cacao). Poate contine urme de nuci, lapte și grâu.

Valori nutriționale medii la 100 g: energie 2121 kJ (507kcal), grăsimi 30g (acizi grași saturați 18g), carbohidrați 45g (zaharuri 42g), fibra alimentara 11g, proteine ​​6g, sare <0,1g.

A se pastra la loc racoros, uscat si ferit de lumina: 15°C – 18°C.

A se consuma cel mai bine înainte: vezi ambalaj.

Informații suplimentare

Culoare panglică