Tableta ciocolata neagra cu zmeura 100g

Tableta ciocolata neagra cu 54% concentratie cacao cu zmeura

În stoc

Tableta ciocolata neagra cu 54% concentratie cacao cu zmeura

Tablet─â de Ciocolat─â Neagr─â 54% Cacao cu Zmeur─â – O Delicate╚Ťe Gustativ─â Plin─â de Arom─â ╚Öi Intensitate

Descoper─â pl─âcerea subtil─â a ciocolatei negre cu o concentra╚Ťie de 54% cacao, ├«mbog─â╚Ťit─â cu arome vibrante de zmeur─â. Aceast─â tablet─â ofer─â o experien╚Ť─â de degustare echilibrat─â, combin├ónd gustul intens al ciocolatei negre cu prospe╚Ťimea fructului zmeur─â.

• 54% Cacao pentru O Arom─â Bogat─â: Ciocolata neagr─â cu 54% cacao ofer─â o arom─â bogat─â, cu note subtile de am─ârui ╚Öi o textur─â catifelat─â care se tope╚Öte delicat ├«n gur─â.
  • Buc─â╚Ťi Delicioase de Zmeur─â: Ad─âugarea de zmeur─â aduce o explozie de prospe╚Ťime ╚Öi dulcea╚Ť─â ├«n fiecare mu╚Öc─âtur─â. Buc─â╚Ťile de zmeur─â adaug─â o textur─â suculent─â ╚Öi o not─â acidulat─â, complement├ónd perfect ciocolata neagr─â.
  • Armonie Perfect─â ├«ntre Am─ârui ╚Öi Dulce: Gustul profund al ciocolatei negre se ├«mbin─â minunat cu aroma vibrant─â a zmeurii, oferind o armonie echilibrat─â ├«ntre am─ârui ╚Öi dulce.
  • Ambalaj Elegant ╚Öi Pratic: Ambalajul atr─âg─âtor completeaz─â experien╚Ťa gustativ─â, transform├ónd aceast─â tablet─â ├«ntr-un delicios cadou sau ├«ntr-o pl─âcere personal─â rafinat─â.
  • Ideal─â pentru Iubitorii de Ciocolat─â Neagr─â: Dac─â iube╚Öti ciocolata neagr─â ╚Öi apreciezi aromele intense ╚Öi proaspete, aceast─â tablet─â cu zmeur─â va fi o alegere perfect─â pentru tine.

Bucur─â-te de fiecare mu╚Öc─âtur─â din aceast─â tablet─â de ciocolat─â neagr─â cu 54% cacao ╚Öi zmeur─â, ╚Öi las─â-te ├«nc├óntat de combina╚Ťia subtil─â a gusturilor. Comand─â acum pentru a experimenta aceast─â delicioas─â armonie ├«ntre ciocolat─â ╚Öi fruct!

Tableta ciocolata neagra cu zmeura – ingrediente: masa de cacao, zahar, zmeura (5%), unt de cacao, emulsifiant: lecitina de soia. Cu ciocolata neagra (min. 54% cacao). Poate contine urme de nuci, lapte ╚Öi gr├óu.

Valori nutri╚Ťionale medii la 100 g: energie 2121 kJ (507kcal), gr─âsimi 30g (acizi gra╚Öi satura╚Ťi 18g), carbohidra╚Ťi 45g (zaharuri 42g), fibra alimentara 11g, proteine ÔÇőÔÇő6g, sare <0,1g.

A se pastra la loc racoros, uscat si ferit de lumina: 15┬░C – 18┬░C.

A se consuma cel mai bine înainte: vezi ambalaj.