Tableta de ciocolata neagra 70% cacao 100g

Redescopera aroma unica si gustul specific al ciocolatei negre Leonidas intr-o tableta cu continut de cacao 70%. Arome intense pentru iubitorii gustului amarui in varianta de 100g.

În stoc

Tableta ciocolata neagra 70% – ingrediente: masa de cacao, zahar, pudra de cacao, emulsifiant: lecitina de soia. Cu ciocolata neagra (min. 70% cacao). Poate contine urme urme de nuci, lapte, gr├óu.

Valori nutri╚Ťionale medii la 100 g: energie 2248 kJ (538kcal), gr─âsimi 38g (acizi gra╚Öi satura╚Ťi 23g), carbohidra╚Ťi 30g (zaharuri 26g), fibre alimentare 14g, proteine ÔÇőÔÇő8g, sare <0,1g.

A se pastra la loc racoros, uscat si ferit de lumina: 15┬░C – 18┬░C.

A se consuma cel mai bine înainte: vezi ambalaj.