Tableta de ciocolata neagra 85% cacao 100g

Redescopera aroma unica si gustul specific al ciocolatei negre Leonidas intr-o tableta cu continut de cacao 85%. Arome intense pentru iubitorii gustului amarui in varianta de 100g.

2 în stoc

Tableta ciocolata neagra 85% – ingrediente: masa de cacao, zahar, pudra de cacao, emulsifiant: lecitina de soia. Cu ciocolata neagra (min. 85% cacao). Poate contine urme urme de nuci, lapte, gr├óu.

Valori nutri╚Ťionale medii la 100 g: energie 2432 kJ (582kcal), gr─âsimi 49g (acizi gra╚Öi satura╚Ťi 29g), carbohidra╚Ťi 15g (zaharuri 10g), fibre alimentare 16g, proteine ÔÇőÔÇő10g, sare <0,1g.

A se pastra la loc racoros, uscat si ferit de lumina: 15┬░C – 18┬░C.

A se consuma cel mai bine înainte: vezi ambalaj.