Tableta umpluta Noir de Noir 75 grame

Stoc epuizat

Tabelta umpluta Noir de noir de 75 de grame, este un deliciu de Ciocolată Intensă Noir de Noir, cu Ganache Cremoasă din Ciocolată Neagră. Bucură-te de o experiență excepțională cu noua noastră tabletă premium umpluta – Noir de Noir. Realizată cu grijă din ciocolată neagră de calitate superioară, această tabletă ascunde în fiecare pătrat delicioasele secrete ale ciocolatei neagre intense.

Cu un conținut de 6 dreptunghiuri, umplute cu o cremă ganache inspirată de pralina Noir de Noir, această tabletă îți va răsfăța simțurile. Fiecare mușcătură dezvăluie o armonie perfectă între gustul plin și textura catifelată.